Leeslijst bekend
30 januari
Leesweken
4 maart t/m 10 mei 2020
Stemweek
11 mei t/m 17 mei 2020
Stemmen tellen...
18 mei t/m 24 juni 2020
Winnaars bekend
24 juni 2020

De stemmen zijn geteld!

Wil jij weten wie de genomineerden zijn? Kijk dan HIER!
De winnaar wordt op 24 juni bekend gemaakt.
Ondertussen kan je natuurlijk lekker verder blijven lezen!

Het werkstuk of hoe ik verdween ik in de jungle*
Simon van der Geest
De waanzinnige boomhut van 104 verdiepingen
Andy Griffiths & Terry Denton
Geheim agent oma: de grote goudroof
Manon Sikkel
Het raadsel van de zee
Jonne Kramer
Sam en de schaduwridders
Lincoln Peirce
Gedonder met de Grieken; Julius Zebra 4
Gary Northfield
Hoe voed ik mijn ouders op?
Stine Jensen & Frank Meester
Miss Eenhoorn
Edward van de Vendel
De grap van boef-baard; Agent en boef
Tjibbe Veldkamp
De ontdekkingsreiziger
Katherine Rundell
Pages & Co. Matilda en de boekdwalers
Anna James
Brons
Linda Dielemans
Iemand in het bijzonder : verhalen over markante vrouwen
Arend van Dam
Grappenmakers
Nellerike de Voogd
Wat je moet doen als je over een nijlpaard struikelt : gedichten waar je wat aan hebt
Edward van de Vendel
De school van de magische dieren
Margit Auer
Operatie: oma Sjannie
Lysette van Geel
Ottilie en de drochtenjagers
Rhiannon Williams
Beestachtige buren
Lotte Stegeman en Bouwien Jansen
Miljonairskind : het geheim van het onderhuis
Ilona de Lange
Mag ik naast je zitten?
Sarah Weeks & Gita Varadarajan
Elke dag broerdag
Tineke Honingh
Dit ga je niet geloven
Adam Baron
Verboden te vliegen
Martine Letterie
Het kattenmannetje en andere sprookjes
Janneke Schotveld
Homme en het noodgeval
Annejan Mieras
De veger : het verhaal van een meisje en haar monster
Jonathan Auxier
Wies en oma Wisse - De bullebakbaas
Marte Jongbloed
Dog Man en Kid Kat
Dav Pilkey
De ontsnapping van Thanatos; Chaotische goden 1
Maz Evans
Het wonderbaarlijke verhaal van de kleine prins
Tiny Fisscher; Antoine de Saint-Exupéry
Mees Kees Hoppa!
Mirjam Oldenhave
Louise laat niet los
Håkon Øvreås
De weglopers
Ulf Stark
Dracula. Jacht op de vampier
Bram Stoker, Esther van Lieshout
De reis met de vliegende leunstoel
Jacques Vriens
Vet koel; Het leven van een loser 13
Jeff Kinney
Toen het oorlog was : 1939 - 1945
Annemiek de Groot ea
Bob Popcorn
Maranke Rinck
Billy Extra Plankgas
Yorick Goldewijk
Dolfje ontvoerd!
Paul van Loon
De boom met het oor
Annet Schaap
Pech onderweg
Jozua Douglas & Tosca Menten
Stuntvlogger Sam en de wolf van Weverseind
Jelmer Jepsen
Leve de kroon! Waargebeurde verhalen over bijzondere koningen, waanzinnige keizerinnen, verkwistende sultans en stoere prinsessen.
Sarah Devos
Planeet Omar : problemenmagneet
Zanib Mian
Uit elkaar
Bette Westera & Sylvia Weve
De woordsmid
Patricia Forde
Reisdagboek van Travis Montgomery
Victoria Farkas
De jongen achter in de klas
Onjali Q. Raúf
Helaas, er zijn geen boeken gevonden

Probeer een andere combinatie van filters of een andere zoekterm.

Staat het boek dat jij zoekt niet in de Tiplijst?
Vraag bij jouw boekhandel of bibliotheek op welke boeken nog meer in aanmerking komen voor de Kinderjury, de lezersprijs van de Kinderboekenweek!