Leeslijst bekend
30 januari
Leesweken
4 maart t/m 10 mei 2020
Stemweek
11 mei t/m 17 mei 2020
Stemmen tellen...
18 mei t/m 24 juni 2020
Winnaars bekend
24 juni 2020

De stemmen zijn geteld!

Wil jij weten wie de genomineerden zijn? Kijk dan HIER!
De winnaar wordt op 24 juni bekend gemaakt.
Ondertussen kan je natuurlijk lekker verder blijven lezen!

De waanzinnige boomhut van 104 verdiepingen
Andy Griffiths & Terry Denton
Iemand in het bijzonder : verhalen over markante vrouwen
Arend van Dam
Homme en het noodgeval
Annejan Mieras
De ontdekkingsreiziger
Katherine Rundell
Hoe voed ik mijn ouders op?
Stine Jensen & Frank Meester
Louise laat niet los
Håkon Øvreås
Ottilie en de drochtenjagers
Rhiannon Williams
De weglopers
Ulf Stark
Planeet Omar : problemenmagneet
Zanib Mian
De veger : het verhaal van een meisje en haar monster
Jonathan Auxier
Leve de kroon! Waargebeurde verhalen over bijzondere koningen, waanzinnige keizerinnen, verkwistende sultans en stoere prinsessen.
Sarah Devos
De ontsnapping van Thanatos; Chaotische goden 1
Maz Evans
Sam en de schaduwridders
Lincoln Peirce
De reis met de vliegende leunstoel
Jacques Vriens
Gedonder met de Grieken; Julius Zebra 4
Gary Northfield
Mees Kees Hoppa!
Mirjam Oldenhave
Uit elkaar
Bette Westera & Sylvia Weve
Toen het oorlog was : 1939 - 1945
Annemiek de Groot ea
Elke dag broerdag
Tineke Honingh
Het kattenmannetje en andere sprookjes
Janneke Schotveld
Geheim agent oma: de grote goudroof
Manon Sikkel
De boom met het oor
Annet Schaap
De jongen achter in de klas
Onjali Q. Raúf
Verboden te vliegen
Martine Letterie
Pech onderweg
Jozua Douglas & Tosca Menten
De grap van boef-baard; Agent en boef
Tjibbe Veldkamp
Pages & Co. Matilda en de boekdwalers
Anna James
Wat je moet doen als je over een nijlpaard struikelt : gedichten waar je wat aan hebt
Edward van de Vendel
Reisdagboek van Travis Montgomery
Victoria Farkas
Brons
Linda Dielemans
De school van de magische dieren
Margit Auer
Dracula. Jacht op de vampier
Bram Stoker, Esther van Lieshout
De woordsmid
Patricia Forde
Het wonderbaarlijke verhaal van de kleine prins
Tiny Fisscher; Antoine de Saint-Exupéry
Dolfje ontvoerd!
Paul van Loon
Vet koel; Het leven van een loser 13
Jeff Kinney
Grappenmakers
Nellerike de Voogd
Operatie: oma Sjannie
Lysette van Geel
Miljonairskind : het geheim van het onderhuis
Ilona de Lange
Het werkstuk of hoe ik verdween ik in de jungle*
Simon van der Geest
Billy Extra Plankgas
Yorick Goldewijk
Dog Man en Kid Kat
Dav Pilkey
Dit ga je niet geloven
Adam Baron
Bob Popcorn
Maranke Rinck
Beestachtige buren
Lotte Stegeman en Bouwien Jansen
Wies en oma Wisse - De bullebakbaas
Marte Jongbloed
Mag ik naast je zitten?
Sarah Weeks & Gita Varadarajan
Stuntvlogger Sam en de wolf van Weverseind
Jelmer Jepsen
Het raadsel van de zee
Jonne Kramer
Miss Eenhoorn
Edward van de Vendel
Helaas, er zijn geen boeken gevonden

Probeer een andere combinatie van filters of een andere zoekterm.

Staat het boek dat jij zoekt niet in de Tiplijst?
Vraag bij jouw boekhandel of bibliotheek op welke boeken nog meer in aanmerking komen voor de Kinderjury, de lezersprijs van de Kinderboekenweek!